27.09.2019 ogłoszone zostały wyniki VII Dzielnicowego Konkursu o Józefie Wybickim.

Wszystkim zwycięzcom Gratulujemy!

Pierwsze i drugie miejsce w kategorii szkół średnich zdobyli nasi uczniowie: Bartek i Marek z 3c i Marcin z 2c.

Nagrody wręczała Pani Dyrektor oraz zaproszeni goście: Pani Inspektor z Biura Oświaty Dzielnicy Wawer Pani Hanna Kościelny i Pani Agnieszka Wójcik - radna dzielnicy Wawer. Uroczystość zakończył program artystyczny opowiadający o życiu naszego patrona.

 

 

WYNIKI KONKURSU O JÓZEFIE WYBICKIM

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY 4-6:

I MIEJSCE:

Mateusz Wojtuniak SP nr 86 50/50pkt.(praca)+19/30pkt.(test)

Razem:69/80pkt.

II MIEJSCE:

Zuzanna Górska, Natalia Skaruz SP nr 76 48/50pkt.+10,5/30pkt. i 15,5/30pkt.

Razem: 63,5/80pkt.

III MIEJSCE:

Gabriela Lipińska, Antonina Zwierzchowska SP nr 124   47/50pkt.+10,5/30pkt. i 14,5/30pkt.

Razem:61,5pkt./80pkt.

 

 

 

  • Zuzanna Głowala SP nr 76  46/50pkt.+14,5/30pkt.

Razem:60,5/80pkt.

  • Wiktoria Pastor SP nr 86 45/50pkt.+15,5/30pkt.

Razem: 60,5/80pkt.

  • Kaproń Tomasz SP nr 86 39/50pkt.+20/30pkt.

Razem:59/80pkt.

  • Maja Milewska , Maya Buczek Nandani SP nr 76 42/50 pkt.+17/30pkt. i 13,5/30pkt.

Razem:59/80pkt.

  • Julia Balińska SP nr 76 44/50pkt.+13/30pkt.

Razem: 57/80pkt.

  • Stanisław Stankiewicz, Tomasz Petryka SP nr 86   35/50pkt.+22/30pkt.i 14/30pkt.

Razem:57/80 pkt.

  • Jan Luty SP nr 86   38/50pkt.+18/30pkt.

Razem:56/80pkt.

  • Maja Sitek SP nr 76   40/50pkt.+15,5/30pkt.

Razem: 55,5/80pkt.

  • Bocheński Tomasz SP nr 86 33/50pkt.+21/30pkt.

Razem:54/80pkt.

  • Alicja Młodzik SP nr 86   41/50pkt.+12,5/30pkt.

Razem: 53,5/80pkt.

  • Tadeusz Ziarkiewicz SP nr 124   36/50 pkt.+17,5/30pkt.

Razem:53,5/80 pkt.

  • Banaszczyk Oliwia SP nr76   37/50pkt.+14/30pkt.

Razem:51/80pkt.

  • Justyna Szczepańska SP nr 86   32/50pkt.+19/30pkt.

Razem: 51/80pkt.

  • Małgorzata Piądłowska SP nr 76   49/50pkt.+0/30pkt.

Razem: 49/80pkt.

  • Pola Bury, Katarzyna Jakubiak SP nr 124   34/50pkt.+0/30pkt. i 11/30pkt.

Razem:45/80pkt.

  • Elena Hołub SP nr 124   43/50pkt.+0/30pkt.

Razem:43/80pkt.

Zuzanna Figura, Anna Hoffman, Wiktor Kociszewski, Jerzy Popiołkiewicz, Zuzanna Rodak wszyscy z SP nr.109 nie zostali sklasyfikowani , gdyż ich prace wpłynęły do Komisji w dniu 25 września ( termin oddania prac był ustalony na 16 września)

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY 7-8 i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE:

Marcin Szczeblewski XXV LO im. Józefa Wybickiego   39/50pkt.+17/40pkt

Razem:56/90pkt.

 

II MIEJSCE:

Bartosz Jarząbek, Marek Woźniak XXV LO im. Józefa Wybickiego 35/50pkt+ 20,5/40pkt. i 17/40pkt.

Razem: 55,5/ 90pkt.

III MIEJSCE:

Bogumiła Polak, Klaudiusz Zieliński XXVI LO im. Henryka Jankowskiego „Kuby” 31/50pkt.+18/40pkt.+16/40pkt.

Razem: 49/90pkt.

Zuzanna Łowiec XXVI LO im. Henryka Jankowskiego „Kuby”

48/50pkt.+0/30pkt.

Razem:48/90pkt.

DSC 0090

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!