30 kwietnia 2021 roku kolejny rocznik ukończył XXV LO. Absolwentów czekają teraz egzaminy maturalne, potem długie oczekiwanie na wyniki, rekrutacja na studia i w końcu wakacje. Ze względów epidemicznych, w uroczystościach zakończenia roku nie mogli uczestniczyć wszyscy nauczyciele oraz przedstawiciele młodszych klas. Uroczystości trwały cały dzień, ponieważ trzeba było zachować zasady bezpieczeństwa. Absolwenci podzieleni byli na grupy, między którymi były przerwy przeznaczone na dezynfekcję i wietrzenie sali. Odbieranie świadectw rozpoczęła klasa 3D. Ich uroczystość była najbardziej oficjalna, ponieważ uczestniczyli  w niej Burmistrz Dzielnicy Wawer Pan Norbert Szczepański,  Pani Renata Potrzebowska Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania oraz Pani Helena Kroszczyńska z Komisji Oświaty Rady Dzielnicy  Wawer. Wszyscy Goście gratulowali 3D ukończenia szkoły i życzyli szczęścia na maturze. Podczas tej uroczystości nastąpiła też zmiana Pocztu Sztandarowego naszego liceum. Po krótkiej przerwie zakończyła edukację klasa 3C. Tuż przed uroczystością urazu doznała Wychowawczyni klasy i z ręką na temblaku wręczała wychowankom świadectwa i nagrody. Przy okazji zakończenia roku dla klasy 3B dowiedzieliśmy się, że klasa podjęła współpracę z jedną z fundacji i uczniowie 3B sfinansowali malowanie jednej z afrykańskich szkół. Uczniowie z tej szkoły przesłali filmik z życzeniami i piosenką śpiewaną w języku polskim. Cykl uroczystości zakończyła klasa 3A, która najbardziej emocjonalnie podeszła do tej uroczystości. Były łzy, wzruszenie i mnóstwo nagród. Klasa ta miała najwyższe wyniki w nauce z wszystkich klas 3. Rodzice z tej klasy ufundowali dla szkoły piękny prezent, który lada chwila unowocześni szkolne korytarze. Na wszystkich apelach Pani Dyrektor podsumowała 3 letnią edukację i życzyła wszystkim realizacji celów i spełnienia marzeń. Życzenia składali też przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Łukasz i Alicja wręczyli również tradycyjne nagrody „Józki” w nietradycyjnych kategoriach. Z klasy 3a statuetkę otrzymali : Jakub Łazarczyk - „Szeryf fotograf”; Małgorzata Gniadek - „Niewidzialny Admin”; Artur Pietrzyk - „Chłopak na medal”; z klasy 3b nagrodę otrzymała Nela Bronowska w kategorii „Cichy bohater”; z klasy 3c Marcin Szczeblewski -„Najwybitniejszy spośród Leserów”; Maria Pawłowska- „Osobowość sceniczna”; Małgorzata Wardak - „Anielski głos” i z klasy 3d Karolina Cegiełka -„Żelazna Dama Samorządu”; Marcin Sitek „Złoty paragraf”; Monika Chymuk- „ Złote pióro”; Mateusz Bieszkiewicz - „Oprawca dźwięku”, Oleg Temchenko - „Zwierz sceniczny”; Marek Osiak - „Mistrz reklamy i kierownicy”. Laureatem naszego „Józka” został też Pan Artur Wojdat w kategorii „Przyjaciel Wybickiego”. Pan Artur przez 3 lata był Przewodniczącym Rady Rodziców a ze szkołą związany jest od kilku lat, ponieważ do naszego liceum uczęszczała trójka Jego dzieci. Bardzo dziękujemy za wszystkie wielkie rzeczy, które zadziały się przez te lata w naszej szkole!

Kochani maturzyści, walczcie na maturze a potem żyjcie tak żebyście byli szczęśliwi!!!

koniec roku klasa trzecia 26 

więcej zdjęć