W dniu 30 września 2022 roku, dzisiejszym obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły. Uczniów klas pierwszych przywitała Pani Dyrektor Anna Czubarowicz, przedstawicielka Wychowawców - Pani Marta Szyke i przewodnicząca samorządu Gabrysia Salwa. Podczas akademii, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie oraz obejrzeli część artystyczną, dzięki której mogli poznać kilka "smaczków" z historii naszej szkoły. Warto dodać, że część artystyczną przygotowały polonistki, absolwentki naszej szkoły, Pani Ewa Chmielewska i Pani Agnieszka Krasnodębska. Uroczystość uświetniły swoją obecnością Pani Renata Potrzebowska - Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Wawer oraz Pani Helena Kroszczyńska - Przewodnicząca Komisji do spraw Oświaty Dzielnicy Wawer. Naszym pierwszakom życzymy wielu radosnych chwil w Wybicu!

 więcej zdjęć