XXV LO im. Józefa Wybickiego
zajęcia dodatkowe 2019/20
semestr 1
Lp Nazwisko i mię rodzaje zajęć termin
1. Czubarowicz Anna jęz. polski wtorek 14.25-15.15
2. Bachmat Iwona religia/ pedagog wg potrzeb
3. Chmielewska Ewa jęz. polski środa 8.45-9.40
4. Chojnacka Katarzyna geografia środa 14.20-16.00
5. Drozdowski Piotr matematyka wg potrzeb
6. Gumola Andrzej chemia wg potrzeb
7. Jerzabek Iwona jęz. angielski wg potrzeb
8. Kałuska Ewa matematyka środa 8.00-8.45
9. Kelasz Jan jęz. polski czwartek 14.30-15.15
10. Krasnodębska Agnieszka jęz. polski wg potrzeb
11. Krogulska Judyta SKS czwartek 14.25-15.10
12. Kunowski Arkadiusz religia wg potrzeb
13. Łukasik Ilona jęz. angielski wg potrzeb
14. Majsterek Marzena historia czwartek15.15-16.00
15. Michalska Natalia j. angielski środa 9.50-10.35
16. Modrzejewska Anna jęz. hiszpański czwartek 16.50 - 17.35
17. Moskal Marta j. angielski piątek 15.15-16.00
18. Niemczyk Maciej SKS wg potrzeb
19. Owczarek Monika fizyka wg potrzeb
20. Parniewicz Beata jęz. niemiecki środa 16.05-16.50
21. Pec Tomasz SKS wg potrzeb
22. Ponceleusz Piotr SKS/ Koszykówka poniedziałek 16.00-16.45
23. Popińska Anna jęz. angielski czwartek 8.55-9.40
24. Pyczot Katarzyna jęz. angielski poniedziałek 14.25-15.10
25. Scelina Beata jęz. polski piątek 16.00-16.45/poniedziałek 16.30-17.15
26. Serowik Renata jęz. hiszpański poniedziałek 15.10-15.55
27. Sokół Justyna matematyka poniedziałek 14.25-15.10
28. Sołtysiak-Milecarek Edyta jęz. angielski czwartek 14.30-15.15
29. Starosz Anna jęz. angielski środa 13.35-14.20
30. Suska Katarzyna jęz. rosyjski wtorek 16.00-17.00
31. Szpakowska-Węgiel Ewa jęz. angielski wtorek 15.15-16.00
32. Szparaga Marek historia poniedziałek 14.20-16.00
33. Szulc Agnieszka WOS środa 14.20-15.05
34. Szyke Marta historia sztuki czwartek 8.45-9.40
35. Szymańska Agnieszka geografia poniedziałek 15.15-16.00
36. Szymczyk Teresa biologia poniedziałek 8.00-8.45
37. Tomaszewicz Lucyna religia wg potrzeb
38. Trzaskowska Bożena SKS /Piłka siatkowa czwartek 16.00-17.00
39. Wiśniewska Dorota inf/ matematyka piątek 13.30-14.30
40. Wojtaś Agata Wdżr wg potrzeb
41. Zagajewska Anna matematyka piątek 14.25-15.10
42. Zakrzewska Joanna biologia/edb czwartek 15.15-16.00